Zamatové Vianoce: Olivová, prírodná, čierna a zlatá

Pre tento zimno/vianočný čas som pripravila dve kolekcie, ktoré nie sú až tak odlišné, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Jedna z nich je založená na prírodnom ľanovom materiáli a druhá na elegantnom zamate. Ja osobne preferujem jednoduché Vianoce a neznášam preplácané a gýčovité aranžovanie. Avšak, Vianoce sú sviatkami a preto by sme im mali venovať patričnú pozornosť. Preto som sa rozhodla použiť zamat, s jeho prirodzenou eleganciou. Zamat je kráľovský materiál, ktorý má nadčasový vzhľad a jeho matný lesk zaručuje exkluzivitu a prirodzenú noblesu. Moje dve kolekcie sú navrhnuté tak, aby každý mohol nájsť niečo pre seba. Ak máte radi prírodné materiály, určite si zamilujete moju ľanovú kolekciu. Ak preferujete elegantnejšie a sofistikovanejšie veci, určite si zamilujete moju kolekciu zamatových doplnkov. Vianoce sú pre mňa veľmi dôležité a preto som sa snažila vytvoriť niečo, čo by bolo pre každého príjemné a zároveň by dodalo Vianociam tú správnu atmosféru.

Zmeňte tradíciu: Olivovozelená a hnedá farba – nový trend vo vianočnej výzdobe!

Ak túžite po nekonvenčnej vianočnej výzdobe, môžete sa pustiť do kombinácie olivovozelenej, svetlo hnedej a podmanivej čiernej farby, s jemnými zlatými akcentmi. Vytvorila som inšpiráciu, ako oživiť tradičné sviatočné dekorácie a vytvoriť jedinečnú atmosféru plnú nonšalancie.

Jednou z možností je použitie olivovozelenej farby ako základu pre vašu vianočnú výzdobu. Napríklad zamatový olivovozelený obrus, ktorý bude v kontraste s prírodnými dekoráciami (drevo, pampasy,…) a podmanivými čiernymi a zlatými ozdobami. Okrem toho môžete použiť olivovozelené stuhy na zavesenie na stromček alebo na ozdobenie vášho domu. Táto farba prinesie do vašej výzdoby sviežosť a originalitu.

 

 

Svetlo hnedá farba je ďalším zaujímavým doplnkom pre vašu vianočnú výzdobu. Môžete ju využiť na ozdobenie vášho stromčeka pomocou hnedých ozdôb alebo stužiek. Táto farba pridá do vašej výzdoby prírodný a teplý vzhľad.

Pridajte zlaté dekorácie na váš stôl, napríklad sviečky alebo štólu. Týmto spôsobom vytvoríte noblesnú atmosféru pre vaše vianočné posedenia. Podmanivá čierna farba je skvelým doplnkom pre vytvorenie jedinečnej atmosféry plnej štýlu.

 

 

Ak hľadáte niečo špeciálne pre tento zimný a vianočný čas, určite navštívte moju stránku a pozrite si moje kolekcie. Verím, že nájdete niečo, čo vám bude vyhovovať a dodá Vianociam tú správnu atmosféru.

Verified by MonsterInsights