Eko-dizajnový bytový textil a autorská metráž

Vianočná kolekcia

Textílie, ktoré sme pre vás navrhli vykúzlia u vás doma rozprávkovú vianočnú atmosféru. Pri tvorbe zimnej kolekcie sme siahli prevažne po tradičných slovenských motívoch – zimnej krajinke, lese zvieratkách…

Vstúpte

dizajnové látky

Radi tvoríte? Spravte si to podľa seba. Naše dizajnové látky sú kvôli veľkým vzorom určené prevažne do interiéru ako bytové textílie, ale svoje uplatnenie určite nájdu aj ako originálna konfekcia. Ak u nás nenájdete ten pravý vzor, radi vám ho vytvoríme na mieru.

Vstúpte

Ľanová kolekcia

Ľan vás očarí svojou prirodzenosťou, podmaní si vás svojou unikátnou štruktúrou a spôsobom tkania a získa si vás svojou odolnosťou. Nás si teda rozhodne úplne omotal a preto sme z neho vytvorili niekoľko univerzálnych kúskov pre každú domácnosť.

Vstúpte

Letná kolekcia

Je plná prírodných motívov, farieb a energie. Vytvorili sme bytové textílie s motívom džungle, s námorníckou tématikou a naturálnymi vzormi, či nespútanými vtákmi. Vankúše, behúne, posteľná bielizeň  tak, aby ste doma vytvorili dokonalú letnú atmosféru.

Vstúpte

Darčekové sety

Darček, v ktorom sa nepomýlite…

Trafiť sa do vkusu, hoci aj blízkej osoby, nie je vždy jednoduché. Stavte na istotu. Darčekové poukážky v troch cenových reláciách, navyše vkusne zabalené, budú skvelým darčekom.

Nakupovať

Produkty podľa Kategórie

La Chaleur de la maison znamená teplo domova a presne to
chceme našími produktmi vytvárať.
 
Aj malé zmeny vedia spraviť veľký efekt. Zmenou dekorácii spravíte
metamorfózu svojho bytu raz dva!

 

 

VYUŽÍVAME PRÍRODNÉ MATERIÁLY


100% BAVLNA

je príjemná, má skvelé zdravotné vlastnosti a je prírodná

100% ĽAN
má unikátny vzhľad, je antibakteriálny a super odolný

BAVLNENÝ ZAMAT
je jednou z najluxusnejších tkanín a má nádherný lesk

Sledujte náš blog

Referencie

pani Paula

Vážení a milí, dnes nám dorazil balíček s nááádherným obsahem! Jsem nadšena precizním zpracováním, kvalitou materiálu a úžasným vzorem. Vše dopadlo přímo skvostně. I malé polštářky jsou dokonalým doplňkem! Tešíme se, až budeme usínat v tom skvostném povlečení! A ta rána budou ještě krásnější. Jsem vděčná za vaši tvořivost a pěknou práci! Budu vás doporučovat, aby se zvýšilo povědomí o tak výjimečné nabídce. Ještě jednou moc a moc díky. Věřím, že na vás budeme myslet velmi často, a to jenom v dobrém.  Těším se na novou nabídku ubrusů nebo polštářků, abychom si mohli zkrášlit náš domov:-)

a sledujte nás na ...

instagrame

facebooku

pintereste