Rozmýšľate nad úpravou interiéru?
Zmenou doplnkov vykúzlite jedinečnú Metamorfózu za pár minút a navyše nezrujnujete svoj rozpočet. 

Máme pre Vás ekologicky a zároveň dizajnový bytový textil aj autorskú metráž pre DIY projekty.

Konopná kolekcia

Sotva nájdete ekologickejší, udržateľnejší, zdraviu prospešnejší, trvácnejší a neokúkanejší materiál ako konopné plátno. Pre jeho priam zázračné vlastnosti sme po ňom siahli aj my a vytvorili kolekciu “Konopná”.

Vstúpte

 

Sme milovníkmi prírody a dizajnu, preto sme si dali za cieľ tvoriť ekologické a prírodné bytové textílie, ktoré by boli nielen nádherná na pohľad, ale aj funkčné, trvácne a šetrné k našej planéte.

 

Objavte s nami krásu a jedinečnosť ľanu, konopy a bavlny.

 

Tieto prírodné materiály prinášajú do vašich domovov nielen pohodu a teplo, ale sú aj hmatateľným dôkazom, že krása a udržateľnosť môžu ísť ruka v ruke. Zamilujte si bytový textil s autorskou potlačou, ktorý dodá vášmu interiéru osobitý charakter a neopakovateľný šarm.

Ponorte sa do sveta úžitkového textilu, vyrobeného na Slovensku, kde každý kúsok rozpráva príbeh remeselnej zručnosti a lásky k prírode. Hand made produkty sú synonymom kvality a originálnosti, ktoré v súčasnosti hľadáme viac než kedykoľvek predtým.

Vyznávame filozofiu slow living, ktorá nás učí žiť v súlade s prírodou a nájsť radosť v malých veciach. Udržateľnosť nie je len trendom, je to cesta, ako urobiť svet lepším miestom pre budúce generácie. Nezabudnite, že každý váš výber má význam. Vyberajte s láskou, vyberajte prírodné bytové textílie, ktoré prinášajú harmóniu, pohodu a sú zároveň šetrné k našej Zemi.

 

Ľanová kolekcia

Ľan vás očarí svojou prirodzenosťou, podmaní si vás svojou unikátnou štruktúrou a spôsobom tkania a získa si vás svojou odolnosťou. Nás si teda rozhodne úplne omotal a preto sme z neho vytvorili niekoľko univerzálnych “must have” kúskov pre každú domácnosť.

Vstúpte

Jar / veľká noc

S príchodom jari si náš domov priam žiada, aby sme ho pretvorili. Žiada si, aby sme mu po zime otvorili priestor, prejasnili ho, vpustili dnu slnko a príliv novej energie. Môžu to byť motívy kvetov, veľkonočné motívy, hra farieb (žltej, svetlozelenej, jemnej ružovej…). 

Vstúpte

dizajnové a eko látky

Radi tvoríte? Spravte si to podľa seba. Naše dizajnové látky sú kvôli veľkým vzorom určené prevažne do interiéru ako bytové textílie, ale svoje uplatnenie určite nájdu aj ako originálna konfekcia. Ak u nás nenájdete ten pravý vzor, radi vám ho vytvoríme na mieru.

Vstúpte

Letná kolekcia

Je plná prírodných motívov, farieb a energie. Vytvorili sme bytové textílie s motívom džungle, s námorníckou tématikou a naturálnymi vzormi, či nespútanými vtákmi. Vankúše, behúne, posteľná bielizeň  tak, aby ste doma vytvorili dokonalú letnú atmosféru.

Vstúpte

Jesenná kolekcia

Inšpirovali nás tajomné gotické kvety ako od holandských maliarov. Dodali sme im poriadnu dávku tajomna, luxusu a elegancie a zvyšok už necháme na vás – vytvorte si s našimi textíliami doma svoj kúzelný kútik na snívanie.

Vstúpte

Vianočná kolekcia

Textílie, ktoré sme pre vás navrhli vykúzlia u vás doma rozprávkovú vianočnú atmosféru. Pri tvorbe zimnej kolekcie sme siahli prevažne po tradičných slovenských motívoch – zimnej krajinke, lese zvieratkách…

Vstúpte

Darčekové sety

Darček, v ktorom sa nepomýlite…

Trafiť sa do vkusu, hoci aj blízkej osoby, nie je vždy jednoduché. Stavte na istotu. Darčekové poukážky v troch cenových reláciách, navyše vkusne zabalené, budú skvelým darčekom.

Nakupovať

Produkty podľa Kategórie

La Chaleur de la maison znamená teplo domova a presne to
chceme našími produktmi vytvárať.
 
Aj malé zmeny vedia spraviť veľký efekt. Zmenou dekorácii spravíte
metamorfózu svojho bytu raz dva!

 

 

VYUŽÍVAME PRÍRODNÉ MATERIÁLY


BAVLNA

je príjemná, má skvelé zdravotné vlastnosti a je prírodná

ĽAN
má unikátny vzhľad, je antibakteriálny a super odolný

KONOPE
pre jeho jedinečné vlastnosti ho pokojne môžeme nazvať
“živou látkou”

 

Referencie

pani Paula

Vážení a milí, dnes nám dorazil balíček s nááádherným obsahem! Jsem nadšena precizním zpracováním, kvalitou materiálu a úžasným vzorem. Vše dopadlo přímo skvostně. I malé polštářky jsou dokonalým doplňkem! Tešíme se, až budeme usínat v tom skvostném povlečení! A ta rána budou ještě krásnější. Jsem vděčná za vaši tvořivost a pěknou práci! Budu vás doporučovat, aby se zvýšilo povědomí o tak výjimečné nabídce. Ještě jednou moc a moc díky. Věřím, že na vás budeme myslet velmi často, a to jenom v dobrém.  Těším se na novou nabídku ubrusů nebo polštářků, abychom si mohli zkrášlit náš domov:-)

a sledujte nás na ...

instagrame

facebooku

pintereste