Kapsulové aranžovanie domácnosti

 

Poznáte kapsulový šatník. Je to spôsob ako vytvárať moderné a aktuálne outfity pomocou obmedzeného počtu kúskov oblečenia. Spravte to tak, aj vo svojej domácnosti. Zopár kvalitných a nadčasových kúskov bytového textilu dokáže vytvoriť niekoľko rôznych kombinácii aranžovania.

 

Opäť je tu TEN čas!

Rada by som sa s vami podelila o nápady na vytvorenie vianočnej atmosféry plnej prírodných prvkov. Vytvorila som ľanový a konopný bytový textil, ktorý nezaťažuje životné prostredie, je nadčasový a tým aj udržateľný a je vyrobený lokálne. Pridajte do svojho domova prírodnú eleganciu a vytvorte si nezabudnuteľné Vianoce v minimalistickom štýle!

 

Kolekcia S(N)OVA

Mojim zámerom bolo vytvoriť elegantný hrejivý dizajn s jemnosťou snehovej vločky, ktorý vás vezme do svojho náručia a stane sa vašim spoločníkom a priateľom počas sychravých večerov a tiež neprehliadnuteľným doplnkom pre každú návštevu.

 

 

Naturálne Vianoce

 

Na jednej strane si plne uvedomujeme tie nechválne stránky Vianoc, od stresu súvisiaceho s týmto sviatkom, cez komercializáciu a sociálny tlak na nakupovanie. Na druhej strane sa však odmietame vzdať tohto sviatku. Vianoce budú tým, čím ich urobíme. Môžeme ich úplne zminimalizovať, urobiť ekologickejšie a udržateľnejšie. 

Čítať viac