Rýchly návod na bezchybné aranžovanie

Použite svetlé farby stien a neutrálny nadčasový nábytok. Výraz celému interiéru dodajte pútavými doplnkami, ktoré môžete obmieňať podľa sezóny, nálady alebo trendov.


Bytové textílie na mieru

Z každého nášho dizajnu vám ušijeme bytové textílie podľa vami zadaných požiadaviek.

KOLEKCIA: Jeseň/zima

Keď sú dni kratšie a chladnejšie, čoraz viac času trávime doma. Vpustite pani jeseň do svojho interiéru a pripravte sa na čarovné obdobie zimy. Vytvorte si kúzelné bytové textílie podľa seba a vo veľkom štýle.

KOLEKCIA: VINTAGE JUNGLE

Pokiaľ obľubujete uvoľňujúcu zmes tropickej zelene vo vašom interiéri, táto kolekcia je pre vás to pravé. Tajná džungľa v spálni či obývačke, koktejl kvetov a zelene na kuchynskom stole. Vytvorte si doma atmosféru ako v lone prírody.

KOLekcia: FLOWER jungle

Odkiaľ načerpať energiu? Predsa zo svojho domova. Obklopte sa tropickými kvetmi a nasávajte nonstop teplo, ktoré z nich vyžaruje. Pestrofarebné tropické vzory vás vtiahnu do úplne iného sveta. Uvidíte ako rýchlo si dobijete baterky.

KOLekcia: Birds in nature

Kolekcia tak krásna, že ju budete chcieť mať všade! Na posteľnej bielizni, župane, šatke, nohaviciach, vankúšoch… Pokojne. Základné pravidlo znie: Žiadne pravidlá nie sú, tvorte, tvorte, tvorte. Milovníci prírody si prídu určite na svoje a budú z nej nadšení.

KOLekcia: Elysian

Táto kolekcia prekvapuje svojou eleganciou, je nespútaná a originálna. Svojím detailným spracovaním popustí uzdu vašej fantázii, ktorej sa medze nekladú. S ľahkosťou sa prenesie do vášho interiéru a udomácni sa, akoby tam odjakživa patrila.

KOLekcia: Eternal Flowers

Láska na prvý pohľad. Jemná, ale zároveň pútavá. Elegantná aj nespútaná. Je stelesnením krásy, fantázie aj poézie. Kvetinové látky sú módne a dodajú vášmu domovu nový rozmer. Dodajú vám pocit uvoľnenia a svojou energiou vás vytrhnú zo všedných dní.

KOLekcia: SWEET PEONY

Tiež vás nadchýna nonšalantný, jemný, romantický štýl? Prinášame vám aranžovanie inšpirované ženskou eleganciou a nehou v súlade s krásou kvetín.Budete sa cítiť ako na lúke plnej rozkvitnutých voňavých kvetov.

KOLekcia: TOILE

Elegantné aranžovanie v koloniálnom štýle, nápaditosť a vybočenie z davu s kolekciou Toile. Moderný dizajn s prvkami exotiky vo farbách, ktoré sú in, vnesie do vášho interiéru nonšalantnosť a nebude nikdy nudný.

KOLekcia: natural

Ako vytvoríte útulnú a domácu atmosféru? No predsa s kolekciou Natural. Či zvolíte závesy do spálne, obrus do kuchyne alebo vankúše na terasu, či do altánku, nebudete sa cítiť inak ako uvoľnene a príjemne.

KOLekcia: marina

Jednoducho prímorská – taká je táto kolekcia. Ideálna je nielen do detskej izby, ale aj na terasu alebo k bazénu. Máte chuť na raňajky alebo kávu pri východe slnka? Prestrite obrus na stôl, vyberte vankúšiky a spravte si doma na terase raňajky ako na pláži.

KOLekcia: Sicilian style

Čo takto predĺžiť si leto? Prinášame vám kolekciu, s ktorou sa budete cítiť ako na dovolenke. Priam cítite vôňu mora a na jazyku máte chuť pizze. Tropické vzory vám budú určite tieto chvíle neustále pripomínať.

KOLekcia: majestic leaves

Vytvorte si relaxačné aranžovanie interiéru. Siahnite po zelenej a veľkých listoch. Doplnky v listovej zelenej vás ihneď dostanú do pokojnej a uvoľnenej nálady. Kombinácia zelených listov s jednoduchými vzormi je nielen originálna ale aj neskutočne podmanivá. Určite si vás získa na prvý pohľad.

KOLekcia: Tropic

Táto kolekcia vás prevedie trópmi, pohladí jemnými lístkami orchideí, nadchne exotickou Protheou, objíme vás zelená monstera a nakoniec vás zlaté akcenty zalejú slnkom. Budete mať  príjemný pocit z ručne maľovaných vzorov, ktoré vynikajú svojou unikátnosťou.

KOLekcia: auburn

Chcete vytvoriť nadčasový a sofistikovaný dizajn? Máme niekoľko skvelých látok v štýle minimal – vyskúšajte ich: jednoduché a vkusné tvary, jemné línie, prírodné odtiene.. Pokiaľ máte radi decentnejšie vzory, ktoré sú ľahko kombinovateľné so zvyškom interiéru, táto kolekcia je pre vás tá pravá. V jednoduchosti je krása, a to platí aj pre tvorbu jedinečného dizajnu v domácnosti.

KOLekcia: Potted

Túto kolekciu si zamilujete pre jej jednoduchosť, hravosť a minimalizmus. Na prvý pohľad nenápadná, v interiéri však neprehliadnuteľná. Kombinácia farieb pôsobí harmonicky a upokojujúco.

KOLekcia: Magic flowers

Pokiaľ je vám kombinácia prírody a kvetinových vzorov veľmi blízka, táto kolekcia vám má čo ponúknuť. Či už jemné línie jarných kvetov alebo pestrejšie farby ruží a tropického vtáctva vás vnesú do sveta fantázie, z ktorej sa vám nebude chcieť prebudiť.