Oblečiem aj váš domov

Dizajn, látky a módu milujem od malička. Preto som sa rozhodla robiť to, čo ma baví a robí šťastnou. 

Domov by mal byť pre nás útočiskom, zónou oddychu aj inšpirácie. Mali by sme z neho čerpať silu a energiu. Preto je dôležité venovať mu náležitú pozornosť. Nie je jednoduchšieho a rýchlejšieho spôsobu ako si pretvoriť svoj domov podľa svojich predstáv ako zmenou dekorácii.

 

Harmonický domov » šťastný život

Kto sme

Sme slovenský dizajnér látok a výrobca bytového textilu. Na prvom mieste je u nás kvalita, ekológia a udržateľnosť. Naše produkty sú šité v malých rodinných krajčírskych dielňach na Slovensku. Látky nakupujeme od slovenských a českých dodávateľov. Potlač látok je robená ekologickým spôsobom na Slovensku a naše produkty predávajú poctivé slovenské obchodíky s dušou a príbehom.

 

Dbáme na to, aby každý, kto sa podieľa na procese výroby a distribúcie produktov k zákazníkovi bol za svoju prácu spravodlivo ohodnotený a pri výrobe boli použité kvalitné materiály, preto je cena v porovnaní so zahraničnými reťazcami vyššia. Na druhej strane, dizajn tvoríme tak, aby boli naše produkty ľahko skombinovateľné a aj niekoľko kúskov vyčarilo dokonalé aranžovanie.